ecover citron & aloe vera, eko prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml | 123znemecka.cz

Kategorie

ecover citron & aloe vera, eko prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml

75 Kč
U dodavatele
ecover citron & aloe vera, eko prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml. ecover čistič na nádobí citron & aloe je vyroben na rostlinné bázi a bez námahy zbavuje nádobí nečistot i mastnoty a zanechává ho zářivě čisté. Výtažek z aloe vera pečuje během mytí o pokožku rukou. Dovezeno z Německa.
Kód produktu
2054
Popis
Diskuse
Hodnocení

ecover citrón & aloe vera, prostředek na ruční mytí nádobí 450 ml

Vynikající přírodní čistící prostředky na ruční mytí nádobí ecover citrón & aloe vera. Tyto účinné čistící a ekologické prostředky Ecover citrón & aloe vera na nádobí s lehkostí a bez větších problému odstraní různé zapečené nečistoty. Kvalitní složení dává těmto přípravkům ecover na ruční mytí nádobí sílu snadno odstranit mastnotu, zbytky jídla a olej z hrnců a pánviček. Rovněž jsou tyto eko čistící přípravky skvělé při mytí skleniček a skleněného nádobí nebo porcelánu, včetně velmi špinavých talířů, hrnečků a misek. Příbory a kovové nádobí s lehkostí zbavíte všech nečistot a díky těmto úžasným přípravkům ecover citrón & aloe vera na ruční mytí nádobí budou krásně zářit jako nové. Všechny ingredience jsou rostlinné a minerální. Ecover citrón & aloe vera v sobě kombinuje čistící účinky s minimálním dopadem na životní prostředí. Je vyroben z obnovitelných zdrojů a přírodních ingrediencí, obaly a etikety jsou  100% recyklovatelné. 

 

0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím