Kategorie

Dodání zboží

Zboží dodáváme pouze v rámci České republiky, nikoliv do zahraničí. Na Slovensko je možné dodání prostřednictvím Zásilkovny, ceny zboží účtujeme v Kč, platba je konvertována na Euro podle aktuálního kurzu.

Doprava zboží

  • Osobní odběr ve Spáleném Poříčí – zdarma
  • Dovoz až do domu v blízkém okolí

V okruhu 30 km od Spáleného Poříčí, na Nepomucku, Blatensku a na celém území města Plzně

- u objednávek nad 500 Kč zdarma

- u objednávek pod 500 Kč za 70,- Kč

Do vzdálenějších míst

- na základě individuální dohody

  • Zaslání prostřednictvím České pošty

- ceny dle hmotnosti (viz objednávka)

- u objednávek nad 5000 Kč zdarma

  • Zaslání na výdejní místa Zásilkovny (možné i na Slovensko)

- ceny viz objednávka

- u objednávek nad 5000 Kč zdarma

Platba

V souvislosti se zavedením EET od 1.3.2017 jsme byli nuceni zrušit veškeré hotovostní platby. Proto požadujeme v případě objednání zboží pouze platbu předem na náš bankovní účet (zálohovou fakturu zašleme). Ve výjimečných případech (pouze u stálých zákazníků s dobrou platební morálkou) můžeme též vystavit fakturu pro bankovní převod až po dodání zboží bez nutnosti platit předem. V případě dodání zboží přes oficiálního dopravce zásilek (prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny) je možná platba v hotovosti na dobírku (na tu se EET nevztahuje). Vyhrazujeme si však právo zvolený způsob platby na dobírku odmítnout (zejména v případě objednávek nad 1000 Kč nebo objednávek většího množství stejného druhu zboží) a požadovat v takovém případě platbu předem na bankovní účet.  

Dostupnost zboží

Převážná většina zboží není skladem, nakupujeme ho na základě objednávek. Dodací doba je max. 14 dní od objednání. Na nákupy jezdíme zpravidla jednou týdně. Prosíme též o pochopení, že z kapacitních důvodů není možné vyřídit všechny objednávky najednou ihned po nákupu zboží, proto zásilku obdržíte max. do týdne poté, co jsme zboží nakoupili.

Prezentace zboží

Obrázky u nabízeného zboží mají pouze ilustrační charakter. Může se výjimečně stát, že některé vyobrazené zboží nebude k dispozici nebo bude mít jiný obal, etiketu, značku atd. V takovém případě Vám můžeme dodat stejné zboží (množstvím, váhou, složením, kvalitou), avšak v jiném obalu, samozřejmě na základě předchozí dohody.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím